Articles

Styl Týdenní

Po vítězství radio call-in soutěže v roce 2003, Ron Clements začal zrychlené volby maratonu, vyhrál vstupenky na rockové koncerty a speciální akce. - SCOTT ELMQUIST

• Scott Elmquist
  • Po vítězství radio call-in soutěže v roce 2003, Ron Clements začal zrychlené volby maratonu, vyhrál vstupenky na rockové koncerty a speciální akce.

buďte perzistentní. Vrhněte širokou síť. Poslechněte si rady, které diskžokejové upustili.

Toto je jen několik tipů, které poskytuje Ron Clements, jak důsledně vyhrávat soutěže o volání v rádiu. Měl by to vědět. Během posledních několika let získal Clements, 42letý pracovník údržby budov, desítky, ne-li stovky bezplatných vstupenek na koncerty a dalších cen od rozhlasových stanic v oblasti. Nejnovější: volné vstupenky na Elvise Costella v pavilonu Innsbrook.

Začalo to kolem roku 2003. Clementsova práce vyžaduje hodně dojíždění. Tak, skenování prostřednictvím rozhlasových stanic v autě, rozhodl se zavolat do rozhlasové stanice pro soutěž“ caller-nine “ porazit nudu. „Bylo to docela náhodné,“ říká. Vyhrál dárkový balíček cen na téma Coca-Cola. Byl závislý. Pak se otevřely stavidla. Teď prý v autě poslouchá, jak mluví o cenách, které by rád vyhrál. A dělá, někdy dvakrát nebo třikrát týdně.

Clements nedávno vsítil $ 500 z WWUZ 96.9-FM, klasické rockové rozhlasové stanice z Fredericksburgu. Jiné ceny jsou podle něj všednější a zvedají CD „teď tomu říkám země“, které před několika lety vyhrál. Bez ohledu na zátah, vítězství je vzrušující, on říká, a štěstí běží horké a studené: „je to trochu jako hazard tímto způsobem.“

ale jak přesně to dělá? „Není to žádný proces,“ uznává, jen uvolněný soubor pokynů. Většina rozhlasových stanic má pravidla, která brání posluchačům vyhrát dvakrát v rozpětí 30 dnů. Clements tedy pozorně naslouchá zprávám o rozdávání cen. „Nebudu jen volat, abych něco získal a zničil šanci vyhrát nějaké lístky na koncert, který opravdu chci vidět,“ říká. V opačném případě, Clements říká, že klíčem je pouze opakované vytáčení, dokud se nedostanete přes rozdrcení ostatních volajících.

Rail-tenký s sůl a pepř kotlety a bradku, pod jeho dolní ret, Clements ukazuje důkazy o jeho výhry, rozlití 3-inch-hustou hromadu zmačkané lístky na jeho kuchyňském stole. Jeho dlouholetá přítelkyně, Dana Devine, nedávno udělal koláž z lístků a fotografií pořízených během některých nezapomenutelnějších, a co je důležitější, koncerty zdarma. Tam jsou, pózují v zákulisí s Larrym The Cable Guy, poblíž přední řady v Cheap Trick a v zákulisí s kapelou Little Feat.

je to podle něj návykový koníček, ale není to úplně bez nákladů. Jak zdůrazňuje Clements, plyn do a ze vzdálených míst a občerstvení na koncertech nejsou levné. Ale někdy stačí jen lístek. „Můžete udělat něco příjemného zdarma, za co většina lidí platí.”