Articles

Briscoe lop Xfinity Series alapszakasz-finálé győzelem Bristolban

Ez egy tökéletes rub-and-run.

A verseny, hogy tele van a végleges álláspontot a NASCAR Xfinity Sorozat Rájátszás, Chase Briscoe meglökte közeli barátja, fickó, Ford vezető, valamint a rendszeres-szezonban bajnok Austin Cindric az útból a hat körös bal, majd elhúzódott, hogy megnyerjük a péntek esti Étel Város 300 Bristol Motor Speedway autóverseny-pálya.

Cindricnek nem volt teljes erőforrása, miután elvesztette a szervokormányt a nemén. 22 csapat Penske Ford az utolsó futamon. Cindric elvesztette a második helyet Ross Chastain számára, aki 117 kört vezetett. Chastain befejezte .651 másodperccel a futamgyőztes mögött.

a győzelem Briscoe hetedik volt ebben a szezonban, első Bristolban és kilencedik pályafutása során. Briscoe az alapszakaszban 50 Playoff ponttal fejezte be az alapszakaszot, döntetlent ért el Cindrickel, aki az első 26 versenyből ötöt nyert.

kapcsolódó: nem hivatalos eredmények

“az utolsó 15 kör, autónk életre kelt” – mondta Briscoe. “Kitaláltam valamit. Meg kellett root and gouge utunkat oda-ez az, amit Bristol szól.

” Ha a második helyen végeznénk, és megnyernénk a versenyt, ugyanannyi Playoff-pontunk lenne, mint (Cindric). Küldetés teljesítve.”

Brandon Brown a 12-szeres Xfinity playoffban a 12.helyen végzett.

Harrison Burton vezette negyedik péntek, majd Justin Allgaier, aki levette az első két szakaszban a led 126 300 kör előtt a kezelését a 7. JR Motorsport Chevrolet szigorította a második szakasz után szünet.

Anthony Alfredo, Noah Gragson, Brandon Jones, Jeb Burton és Riley Herbst végzett a top 10-ben.

versenyzés közeli körökben, Cindric megragadta a vezetést Chastain egyik köréből A 252. kör utolsó újraindítása után. Cindric tartotta az első helyet, amíg Briscoe No. 98 Stewart-Haas Racing Ford hajtott mellette kör 295.

a győzelem Briscoe számára még kielégítőbb volt a 11. és a 16. hely után a múlt hétvégi kettős versenyen a Richmond Raceway-en.

“annyira dühös voltam a múlt hét után” – mondta Briscoe, aki 11 kört vezetett, beleértve az utolsó hatot is. “Azt mondtam a srácoknak, hogy nincs mód arra, hogy ma megverjenek minket. Annyira dühös voltam a múlt heti futásunk után, hogy állandóan Felkerültem az internetre, és láttam, hogy a srácok egy rossz verseny után számítanak ránk.

” tudom, mire képes ez a csapat … az utolsó két futamon itt a második helyen végeztem, és nagyon szerettem volna itt nyerni, és fantasztikus, hogy ezekkel a versenyszurkolókkal is meg tudom ünnepelni.”

Cindric küzdött, miután a szervokormány 15 körrel a végső zöld zászló alatt futott.

“soha nem éreztem magam ilyen tehetetlennek egész életemben” – mondta Cindric. “Soha nem éreztem ilyen fájdalmat egy versenyautóban. A testem egy ideig elzsibbadt … soha nem vesztettem el ilyen versenyt.”

a NASCAR Xfinity sorozat rájátszása jövő szombaton kezdődik a Las Vegas Motor Speedway-en. Briscoe és Cindric mögött Allgaier áll a harmadik helyen, őt követi Gragson, Jones, Justin Haley, Harrison Burton, Chastain, Ryan Sieg, Michael Anett, Herbst és Brown.