Articles

Harvick má vypnutý Hamlin na starosti, konečně vrcholy v Pocono

Těží z dvě-pneumatiky pit stop s 36 kol levá, Kevin Harvick se odrazil nabíjení Denny Hamlin nad konečným zelená-flag run vyhrát poprvé v Pocono Raceway.

Harvick překročil cílovou čáru v sobotním Pocono Organics 325 just .761 sekund před Hamlina se po jeho třetím vítězství v sezóně — vázání Hamlin pro NASCAR Cup Series vést — a 52 jeho kariéry., 12., nejvíce all-time.

související: Výsledky závodu | Fáze shrne

„nebyli Jsme tam, kde jsme potřebovali být na start závodu a ztratil spoustu polohy koleje, ale vrátili jsme se a udělali nějaké velké strategie vyžaduje, aby si v čistém vzduchu a dostat se ven a udělat pár dobrých kol,“ řekl Harvick, který vedl konečné 17 kol po zastávky v boxech byly kompletní. „Je skvělé konečně zkontrolovat Pocono ze seznamu.

Na Klíně 94, Harvick vstoupil do jámy za Aric Almirola, ale s dvou-pneumatiky zastavit, vyměnil pozice s jeho Stewart-Haas Racing týmovým kolegou, který potřeboval čtyři pneumatiky na stejné zastávce. Po zastávkách v boxech na kole, Harvick měl náskok, Hamlin byl druhý, a Almirola byl daleko za třetím.

po flip-flopu pozic na pit road byl Harvick přesvědčen, že strategie dvou pneumatik vyplatí dividendy.

„věděl jsem, když jsme vyšli z boxů, a řekli mi, jak velký náskok máme (nad Almirolou),“ řekl Harvick. „Viděl jsem 11 (Hamlin) vyjít z boxů a byl na druhém místě. … Trochu nás zastihl v zácpě, ale věděl jsem, že dokážu být docela trpělivý s mezerou, kterou jsme měli.

„Jak jsem začal vidět všechno cyklu a uvidíme se na trati pozici jsme měli s čerstvější pneumatiky, můžete začít dát dohromady v mysli, když jsme začali provozovat prostřednictvím poslední fáze a auta začala muset pit. Jen skvělá výzva (šéfa posádky) Rodneyho Childerse a všech kluků na boxech za to, že měli správnou strategii a dostali nás do Victory Lane.“

Když vedl závod-vysoké 61 kol a vyhrál druhou etapu, Almirola válcované přes pruhem ve třetí, 15.224 sekund za Harvick Č. 4 Ford.

„rozhodli Jsme se, aby skóre hodně bodů (ve stupních), a to asi bolí nás na strategii trochu, ale jsem opravdu hrdý, Buga (velitel posádky Mike Bugarewicz) a tyto (posádky) lidi,“ řekl Almirola, který také skončil třetí poslední neděli v Talladeze.

“ přivezli nějaké úžasné závodní vozy. Cítil jsem se, jako bychom byli tit-for-tat s 4 (Harvick), když jsme byli na starších pneumatikách a v čistém vzduchu… snažíme se udržet dynamiku děje — tři nejlepší pětky v řadě. Jsem opravdu hrdý na svůj závodní tým.“

I když se jeho auto vyzvednout silné vibrace na konci bude, Hamlin ořezaný Harvick má vést z více než dvou sekund na méně než .3 sekundy, jak Harvick pracoval provoz pozdě v 130-kolo události na 2.5-míle trojúhelníkové trati.

„s asi 15 nebo 20 (kola) jít, vibrace prostě dostal opravdu, opravdu špatné,“ řekl Hamlin. „Stále by bylo těžké projít. I když jsme se tam dostali, bylo by těžké ho obejít.“

související: Denny Hamlin se zabývá vibrací měl pozdě v Pocono

Sunoco Rookie of the Year kandidáta, Christopher Bell publikováno kariéru-nejlepší čtvrté místo skončit, následuje Kyle Busch a Martin Truex Jr., Clint Bowyer Michael McDowell, Brad Keselowski a Chris Buescher dokončil top 10.

jezdci Cupu budou v neděli závodit 350 mil v Poconu ve stejných autech — jaké použili v sobotu – s výjimkou těch, kteří potřebují zálohy kvůli poškození. Pocono 350 bude závěrečná akce v bezprecedentní tripleheader, s NASCAR Houser RV & Venku Truck Série začíná akce v deštném-odloženo Pocono Organics 150 v 9:30 ET.

závod Pocono Green 225 NASCAR Xfinity Series bude následovat ve 12: 30 ET, následovaný pohárovou událostí v 4 pm ET. Nikdy předtím všechny tři NASCAR top touring series závodil na stejné trati ve stejný den. Všechny tři závody budou vysílány na FS1, MRN a SiriusXM NASCAR Radio.

S výchozím cílem pro nedělní závod Mistrovství určena invertující horní 20 závodníků ze soboty, Ryan Preece začne na tyči, a Harvick bude mít zelenou od 20.

VÍCE: v neděli začíná lineup

Joey Logano si připsal druhou etapu vyhrát, ale jeho Číslo 22 Tým Penske Ford poškrábaný na pit road, tv s plochou levé přední kolo se sedmi kol ostatní, degradovat ho na 36. místo skončit.

závod 130 kol začal 56 minut po plánovaném čase startu ve 3: 54 ET kvůli otravnému odpolednímu dešti.

poznámky: Pozávodní kontrola v pohárovém seriálu se obešla bez větších problémů. Dva týmy — Joe Gibbs Racing, No. 11 pro Hamlin a Stewart-Haas Racing Č. 14 Ford sedmé-dokončovací Clint Bowyer — byly každý našel s jedním matici nezajištěné v post-race. Tyto přestupky budou znamenat pokutu pro jejich příslušné náčelníky posádky, podle pokynů v knize pravidel NASCAR.

příspěvek: zprávy zaměstnanců