Articles

Harvick tartja ki Hamlin díjat, végül csúcsok Pocono

részesülő két gumiabroncs pit stop 36 kör maradt, Kevin Harvick tartotta le töltés Denny Hamlin az utolsó zöld zászló távon nyerni először Pocono Raceway.

Harvick átlépte a célvonalat a szombati Pocono Organics 325 just .761 másodperccel megelőzve Hamlint, hogy a szezon harmadik győzelmét — Hamlint a NASCAR Cup Series vezetésére — tegye közzé karrierje 52., minden idők 12.

kapcsolódó: Verseny eredmények | Szakaszban championship

“nem Voltunk, ahol lennünk kell kezdeni a versenyt, elveszett egy csomó pálya helyzetben, de azért jöttünk vissza, ezért csináltam egy nagy stratégia felhívja, hogy tiszta a levegő, kifelé pedig, hogy egy jó kis kör” – mondta Harvick, aki vezetett, az utolsó 17 kör után a boxba, volt teljes. “Nagyszerű, hogy végre ellenőrizzük Pocono-t a listáról.

A 94. körben Harvick Aric Almirola mögött lépett be a boxba, de két gumiabroncs-megállással helyet cserélt Stewart-Haas versenytársával, akinek négy gumiabroncsra volt szüksége ugyanazon a megállón. A boxkiállások után Harvick szerezte meg a vezetést, Hamlin a második, Almirola pedig a harmadik helyen végzett.

a pit road pozícióinak flip-flopja után Harvick biztos volt abban, hogy a két gumiabroncs-stratégia osztalékot fizet.

“tudtam, amikor kijöttünk a gödörből, és elmondták, milyen nagy előnyünk van (Almirola felett)” – mondta Harvick. “Láttam, hogy a 11 (Hamlin) kijött a gödörből, és második volt. … Rajtakapott minket egy kicsit a forgalomban, de tudtam, hogy elég türelmes lehetek a rés miatt.

” ahogy elkezdtem látni, hogy minden a frissebb gumikkal felszerelt pályapozícióval kezdődik, elkezdhetnéd összerakni a fejedben, amikor elkezdtünk futni az utolsó szakaszon, és az autóknak meg kellett küzdeniük. Rodney Childers és az összes srác a boxban, hogy jól taktikáztunk, és eljutottunk a Victory Lane-re.”

bár 61 körrel vezetett, és megnyerte a második szakaszt, Almirola a harmadik, 15.224 másodperccel Harvick 4-es Fordja mögött gurult át a sávon.

“úgy döntöttünk, hogy sok pontot szerzünk (a szakaszokban), és ez valószínűleg egy kicsit megbántott minket a stratégiában, de nagyon büszke vagyok Bugára (Mike Bugarewicz személyzeti főnök) és ezekre a (legénység) srácokra” – mondta Almirola, aki múlt vasárnap szintén harmadik lett Talladegában.

” fantasztikus versenyautókat hoztak. Úgy éreztem, hogy ott vagyunk a 4-essel (Harvick), amikor a régebbi gumikon voltunk, és tiszta levegőn … próbáljuk megtartani a lendületet — három első ötös egymás után. Nagyon büszke vagyok a csapatomra.”

annak ellenére, hogy autója súlyos rezgést észlelt a késői úton, Hamlin több mint két másodpercről kevesebbre verte Harvick vezetését .3 másodperc, ahogy Harvick a 130 körös verseny végén a 2,5 mérföldes háromszögletű pályán közlekedett.

“körülbelül 15 vagy 20 (kör) van hátra, a rezgés csak nagyon, nagyon rossz lett” – mondta Hamlin. “Még mindig nehéz lett volna átadni. Annak ellenére, hogy odaértünk, nehéz lett volna megkerülni.”

Sunoco Rookie of The Year jelölt Christopher Bell írt egy karrier-legjobb negyedik helyen végzett, majd Kyle Busch és Martin Truex Jr. Clint Bowyer, Michael McDowell, Brad Keselowski és Chris Buescher fejezte be a top 10-et.

Kupa versenyzők verseny 350 km Pocono vasárnap ugyanabban a kocsikat használtak, szombat — kivéve azokat szüksége mentések miatt kárt. A Pocono 350 lesz az utolsó esemény egy soha nem látott tripleheader, a NASCAR Gander RV & Szabadban teherautó sorozat kezdődik az akció az esőben-elhalasztott Pocono Organics 150 at 9:30 AM ET.

a Pocono Green 225 NASCAR Xfinity Series verseny 12: 30-kor következik, majd a kupa esemény 4: 00-kor ET. A NASCAR mind a három legjobb túraautó-sorozata ugyanazon a pályán versenyzett ugyanazon a napon. Mindhárom versenyt az FS1, az MRN és a SiriusXM NASCAR rádióban sugározzák.

a kezdő érdekében, hogy vasárnap Kupa verseny határozza meg, felfordítja az első 20 helyezett szombat, Ryan Preece indul a pole, de Harvick lesz a zöld-től 20-án.

több: a vasárnapi rajtsorrend

Joey Logano bevágta a másik szakaszgyőzelmet, de a 22-es számú csapata, a Penske Ford a pit road-ra csúszott egy lapos bal első kerékkel, hét körrel maradt, ami a 36.helyre tette.

a 130 körös verseny 56 perccel a tervezett indulási idő után, 3:54-kor kezdődött a bosszantó délutáni eső miatt.

Megjegyzések: A kupasorozat garázsában a verseny utáni ellenőrzés komoly problémák nélkül ment. Két csapat-A Joe Gibbs Racing No. 11 Hamlin és a Stewart-Haas Racing No. 14 Ford hetedik befejező Clint Bowyer – találtak minden egy füldugó anya nem biztonságos a verseny utáni ellenőrzés. Ezek a jogsértések a NASCAR Szabálykönyvében szereplő iránymutatások szerint pénzbírságot jelentenek a személyzet vezetőinek.

közreműködés: személyzeti jelentések