Articles

Fotbal | nbcolympics.com

hra

každá strana může mít 11 hráčů na hřišti najednou: 10 hráčů v poli a jednoho brankáře. Týmům jsou povoleny maximálně tři náhradníci na hru, plus jeden další náhradník, pokud hra trvá déle. Hráči, kteří jsou nahrazeni mimo hru, se nemusí vrátit později.

každá hra se bude skládat ze dvou 45minutových polovin s 15minutovou přestávkou mezi nimi. Rozhodčí mohou na konci každé poloviny přidat „čas zastavení“, aby nahradili ztracený čas během poloviny zranění nebo jiných přerušení. To obvykle nepřesahuje 5-6 minut za polovinu(a to je na vysoké straně).

vazby nebudou během skupinové fáze přerušeny. Ve čtvrtfinále a dále (také odkazoval se na jako „knockout kolech“), pokud mají oba týmy na konci nařízení, budou mít 5 minut přestávku, než hrát dvě 15-minutové prodloužení, pouze s krátkým „nápoje zlomit“ v mezi. Čas navíc není náhlá smrt, takže celých 30 minut se bude hrát, i když jeden tým půjde dopředu dříve.

v Případě, že týmy zůstávají vázána na konci času navíc, půjdou na pět-hráč přestřelka, ve které každý tým bude jmenovat pět hráčů, aby se trestné střílení proti soupeřova brankáře. Týmy se budou střídat při pěti střelách. Pokud se v každém okamžiku mezera mezi týmy stane natolik velkou, že jeden tým nemůže matematicky chytit druhý, zbytek výstřelů nebude pořízen.

v Případě, že týmy zůstanou svázané po 5-player přestřelka, přestřelka pokračuje do „náhlé smrti“ kolo, se stejnými hráči pro každý tým střelba ve stejném pořadí, dokud jeden tým chybí a druhé je jejich záběr.

turnaj

mužský i ženský turnaj se bude skládat z následujících fází soutěže:

• Skupinové Fázi
  • Úterý
  • Semifinále
  • Medaili Games (Zlato & Bronz)

V obou mužů a žen turnaje, čtvrtfinále přes medaile se budou hrát hry v knockout-stylu konzoly, s dva poražení ze semifinále hrají v bronz.

skupinová fáze-muži (16 týmů)

týmy jsou rozděleny do čtyř skupin po čtyřech na základě setí a remízy.

každý tým odehraje ve skupině tři zápasy-jeden proti každému jinému týmu ve své skupině. Týmy získají 3 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru. Na základě těchto získaných bodů postoupí do čtvrtfinále dva nejlepší týmy z každé skupiny.

Pokud mají oba týmy stejný počet bodů po základní skupině, kravatu budou rozděleny podle následujících kritérií: cíl diferenciální přes všechny hry, následuje celkový počet gólů vstřelených během fáze. Pokud kravata stále není přerušena, existuje sekundární sada postupů. (Poznámka: zatímco většina kolektivních sportů by se na head-to-head rekord mezi dva týmy na remízu, není to něco, co je považováno za fotbal.)

skupinová fáze-ženy (12 týmů)

týmy jsou rozděleny do tří skupin po čtyřech na základě setí a remízy.

každý tým odehraje ve skupině tři zápasy-jeden proti každému jinému týmu ve své skupině. Týmy získají 3 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru. Na základě těchto získaných bodů postoupí do čtvrtfinále týmy na prvním a druhém místě v každé skupině a dva nejlepší týmy z těch, které se umístily na třetím místě.

pravidla tiebreaku jsou stejná jako v mužském turnaji.