Articles

Martinsville vítězové a poražení

podívejte se na Martinsville vítězové a poražení:

VÍTĚZOVÉ

Chase Elliott — V must-win situaci, Elliott udělal jen, že v neděli v Martinsville. To ho posílá na šampionát 4 poprvé po čtyřech pokusech. „Jsem tak hrdý na to, že jsem mohl být couvnut do takového rohu a musím vyhrát,“ řekl Elliott NBC Sports. „Mám pocit, že to je to, co nám v posledních čtyřech nebo pěti letech chybělo, a vystupujeme, když nemáme na výběr.““

Tyler (T. J.) Semke-Jackman za tým Chase Elliotta. Poznal, vyskočil z jámy, zdi příliš brzy, šel zpátky ke zdi, aby tag to s jeho nohou, než on dělal nějaké práce na autě, které splňují požadavek v bodu 10.9.8.g v pravidlech, které stanoví: „pokud se člen posádky nohy předčasně touch jámy povrch silnice před provádění údržby vozidla, řekl člen posádky(y) lze znovu-vytvořit svou pozici zpět nebo za služby zdi před údržbě vozidla, aby se zabránilo trest.“Elliott opustil pit road čtvrtý. Kdyby se Semke nevrátil, aby označil zeď, Elliott by byl penalizován a restartován na konci pole. Byl by mimo top 20 s méně než 150 koly.

Denny Hamlin a Brad Keselowski — zajistili poslední dvě místa v Šampionátu 4 pole, spojující Joey Logano a Chase Elliott.

Harrison Burton-vyhrál závod Xfinity v Martinsville, první tamní seriál od roku 2006. Vítězství bylo jeho druhé v řadě. Stal se také nejmladším vítězem série v Martinsville, překonání rekordu drženého jeho otcem Jeffem.

Tým Penske — Staví dvě Poháru vozů v Šampionátu 4 poprvé a má Austin Cindric racing pro titul v Xfinity Series.

PROHRÁVAJÍCÍ

Fanoušci pláč faul — Při play off systém je navržen tak, aby řidiči, kteří vyhrají nejvíce v průběhu celé sezóny největší výhodu, nikdy se systém zaručí ty řidiče, automatické kotviště do Šampionátu 4. To, že Kevin Harvick po devíti výhrách neuspěl v boji o titul, je nešťastné. Ale něco takového se muselo stát v tomto formátu. I v předchozích formátů řidiči, kteří vyhráli nejvíce závodů nevyhrál titul, zejména v roce 1985, kdy Bill Elliott vyhrál 11 závodů a skončil na druhém místě pro titul Darrell Waltrip (tři vítězství); 1996, kdy Jeff Gordon vyhrál 10 závodů a skončil druhý Terry Labonte (dvě vítězství) pro titul, a 2004, kdy Jimmie Johnson vyhrál osm závodů, ale skončil druhý na mistrovství Kurt Busch (tři vítězství).

Kevin Harvick-velkolepá sezóna skončí bez běhu na mistrovství. V pěti závodech na krátké trati v této sezoně měl jednu výhru a dvě top 10. V červnu skončil 15. v Martinsville a 17. v neděli poté, co ztratil sedm míst v posledním kole poté, co narazil na Kylea Busche.

Toyota-rok poté, co Toyota měla tři ze čtyř vozů v závodě o titul poháru (a získala titul s Kylem Buschem), sotva získala jeden v tomto roce s Dennym Hamlinem. Je jediným jezdcem Toyoty, který Tento týden závodí na šampionátu v Cupu, Xfinity a Trucks.