Articles

Martinsville nyertesek és vesztesek

A Martinsville nyerteseinek és veszteseinek áttekintése:

nyertesek

Chase Elliott — egy must-win helyzetben Elliott éppen ezt tette vasárnap Martinsville-ben. Ez négy kísérlet után először jut be a Championship 4-be. “Nagyon büszke vagyok arra, hogy egy ilyen szögletbe kerülhetek, és nyernem kell” – mondta Elliott az NBC Sportsnak. “Úgy érzem, ez az, amit az elmúlt négy-öt évben kihagytunk, és akkor lépünk fel, amikor nincs más választásunk.”

Tyler (T. J.)Semke-Jackman Chase Elliott csapatának. Felismerte, hogy túl hamar ugrott ki a gödör faláról, visszament a falhoz, hogy a lábával megjelölje, mielőtt bármilyen munkát végzett volna az autóban, teljesítve a 10.9.8.szakaszban foglalt követelményt.g a szabálykönyvben, amely kimondja: “ha a személyzet tagja lába idő előtt megérinti a gödör útfelületét a jármű szervizelése előtt, az említett személyzet tagja(I) visszaállíthatja pozícióját a szervizfalra vagy mögé a jármű szervizelése előtt, hogy elkerülje a büntetést.”Elliott kilépett pit road negyedik. Ha Semke nem ment volna vissza a falhoz, Elliottot megbüntették volna, és a pálya végén újraindították volna. Ő lett volna kívül a top 20 kevesebb, mint 150 kör menni.

Denny Hamlin és Brad Keselowski-a Championship 4 mezőnyében az utolsó két helyet szerezték meg, Joey Loganóhoz és Chase Elliotthoz csatlakozva.

Harrison Burton-megnyerte az Xfinity versenyt Martinsville-ben, a sorozat első ott 2006 óta. A győzelem volt a második egymás után. Ő lett a legfiatalabb sorozatgyőztes a Martinsville-ben, megdöntve az apja, Jeff rekordját.

Team Penske — két kupagyőzelmet szerzett a Championship 4-ben, és Austin Cindric versenyzett az Xfinity sorozatban.

vesztesek

rajongók sír rossz-míg a playoff rendszer célja, hogy a vezetők, akik nyerni a legtöbb az egész szezonban a legnagyobb előnye, soha nem a rendszer garantálja az ilyen vezetők automatikus kikötőhely a Championship 4. Sajnálatos, hogy Kevin Harvick kilenc győzelem után nem sikerült a címversenyen. De valami ilyesmi történt ebben a formátumban. Még az előző formátumok vezetők, ki nyerte a versenyt nem nyerte meg a címet, leginkább 1985-ben, amikor Bill Elliott 11 versenyen végzett a második, a cím, hogy Darrell Waltrip (három győzelem); 1996-ban, amikor Jeff Gordon nyert 10 versenyen végzett a második, hogy Terry Labonte (két győzelem) a cím; valamint 2004-ben, amikor Jimmie Johnson nyert nyolc versenyen, de végzett a második, a bajnoki címért, hogy Kurt Busch (három győzelem).

Kevin Harvick-a látványos szezon véget ér, anélkül, hogy elindulna a bajnokságra. Az idei öt rövid pályás versenyen egy győzelem és két top 10-es helyezést ért el. Júniusban a Martinsville-ben a 15., vasárnap pedig a 17. helyen végzett, miután az utolsó körben hét helyet veszített el, miután Kyle Buschba futott.

Toyota — egy évvel azután, hogy a Toyota a négy autóból hármat megnyert a kupagyőztes versenyen (és Kyle Busch-szal nyerte meg a címet), idén alig kapott egyet Denny Hamlinnel. Ő a Toyota egyetlen versenyzője, aki ezen a héten Kupában, Xfinity-ben és teherautókban versenyez.